Thaçi: Turp për tetovarët që votuan Bilall Kasamin

0
7

I ftuar në emisionin Click Plus në TV21, lideri i PDSHsë Menduh Thaçi akuzoi tetovarët për shkak të zgjedhjeve të fundit lokale në Tetovë.

“Tetova dhe tetovarët duhet të ken turp që votuan Bilall Kasamin dhe që kanë votuar BDI-në, duke patur mundësin e përzgjedhjes së kandidatit të PDSHsë”, ka thënë Thaçi.

Gjithashtu, ai akuzoi Kasamin se po punëson tetovarë duke thënë se po e bënë për ti anëtarësuar në Lëvizjen BESA./Monitor.mk