Tayna me video të veçantë për Halloween, shndërrohet në personazhin “Tinker Bell”

0
6

Rap-artistja shqiptare, Tayna, është në mesin e njerëzve të përfshirë në frymën e Halloweenit.

Këngëtarja nga Prizreni ka zgjedhur të duket unike për këtë festë, ndonëse u shndërrua në personazhin e Disneyt, Tinker Bell.

Ajo solli një video të veçantë për fansat të punuar në studion e Hera Company, nga Rezarta Shkurta.

“Nuk është pluhur magjik, është shkëlqimi i besimit. Në mënyrën e tij të çuditshme, ne duhet të bëhemi përsëri fëmijë, të besojmë në magjinë që ekziston… dhe kaq”, tha 26-vjeçarja.

“Unë besoj në Taynën, besoj në gjithçka që ka. Drejt dritës. Nga vendi im i magjishëm, tek i juaji”, vazhdoi më tej ajo.

Të shumta kanë qenë komplimentet që mori në pjesën për komente nga miqtë e ndjekësit.

Krahas Taynës, të shumtë janë personazhet e tjerë të shoëbizit që zgjodhën kostume e gjëra interesante për Halloween. /Telegrafi/

https://www.instagram.com/reel/CkWOoWMAgOU/?utm_source=ig_web_copy_link