Mërgimtari i hedh bashkshish 1500 euro, Labi ia kthen ato: Boll keni kontribu për Kosovën (Foto)

0
5

Labinot Tahiri numëron koncerte të shumta, dhe jo vetëm brenda Kosovës.
Ai shpesh është treguar humanistë, shkruan lajmi.net.

Së fundi ai ishte në një koncert në Evropë, teksa një mërgimtar ia hodhi mbi 1500 euro në skenë.

Mirëpo, këngëtari nga Ferizaj ia ktheu ato.

Përmes një ‘Instastory’, ai ka treguar arsyen./Lajmi.net/