“Lejla” vjen nga Butrint Imeri

0
9

Këngëtari i njohur shqiptar, Butrint Imeri ka lansuar këngën e re.

Kënga titullohet “Lejla” dhe është punuar në SBS Entertainment, me tekst të shkruar nga vetë këngëtari, shkruan arbresh.info

Kënga ka arritur mbi 100 mijë klikime në pak orë pasi lansimi u bë pas mesnate.

Sido që të jetë, ai këtë periudhë ka qenë shumë i angazhuar me mbrëmje muzikore jashtë trojeve shqiptare. /arbresh.info/