Lanë pas tetë fëmijë. Publikohet fotoja e çiftit që humbën jetën dje

0
10

Një ngjarje e dhimbshme ka ndodhur dje në Drenas. Pas një përplasje në komunikacion kanë humbur jetën dy persona. Sipas mediave lokale, ata janë burrë dhe grua nga fshati Resinofc.


Mësohet se çifti kanë lënë 8 fëmijë jetim.