Kjo është gruaja më e bukur në botë për të tretin vit radhazi

0
8

Revista australiane Maxim ka publikuar listën e saj vjetore të 100 femrave, atlete, politikane dhe madje edhe gazetare. Dikur ishte një renditje e bazuar në bukuri, tani është një listë e grave më me ndikim. Ylli i Hollivudit, Margot Robbie, zuri vendin e parë, duke e bërë atë personin e parë në historinë e revistës që kryesoi listën për të tretin vit radhazi.
“Këtë vit, lista përfundimtare e grave më me ndikim, të suksesshme, të fuqishme, të denjë për lajme, të talentuara dhe të bukura të Australisë përmban një përzierje eklektike të emrave të profilit të lartë nga Margot Robbie, Sam Kerr, Grace Tame, Ash Barty, Sarah Snook, Sophie Monk, Tracy. Grimshaw dhe shumë të tjera”, tha kryeredaktori, Santi Pintado në një deklaratë.