Kapi gruan me shokun e tij, Ja si hakmerret ndaj tyre (VIDEO)

0
10

Pabesia dhemb. Shumë lidhje dhe martesa përfundojnë në mënyrë të palavdishme pasi njëri prej partnerëve “merr kthesën”.

Është më e sikletshme kur kapesh në flagrancë, ndaj në ato momente të fshihesh në raft apo në tarracë janë “veprime” që kanë kuptim.

Një pabesi e “dokumentuar” në Brazil është bërë hit në rrjetet sociale pasi një burrë kapi në flagrancë gruan e tij me mikun më të mirë.

I dashuri duke qenë lakuriq po përpiqet dëshpërimisht t’i shpëtojë bashkëshortit të tërbuar i cili po regjistronte gjithçka me celularin e tij dhe ka ngarkuar videon në “Twitter”.