Ish-ministrja shqiptare provokon, fustani i hapur bukur e ekspozon!

0
8

Ish- kryediplomatja kosovare, Meliza Haradinaj kohën e fundit dukshëm ka shpeshtuar paraqitjet e saj në rrjetet sociale.

Ajo ka qenë e pranishme në hapjen e një biznesi të ri në vend, shkruan Raporto24.E veshur me një fustan ngjyrë qumshti e të hapur ajo duket si mos më mirë.

Ndryshe, Meliza është e martuar dhe ëshë nënë e dy fëmijëve./Raporto24