Halil Kastrati: Kam ngel pa koment, nënës së rehur i kishim bo vend në shtëpinë tonë

0
10

Edhe Halil KAstrati ka reaguar pë rastin e fundit, shkruan Monitor.mk.
“Nuk pata force me pa videon deri ne fund por me dhimbje ne shpirt po i percjelli lajmet per rastin e te moshuares, nenes se deshmorit ne Peje dhe realisht kam ngele pa koment.
Cdo sherbim ndaj njerezve me nevoja te ndryshme duhet te jete mision sepse vetem atehere u sherben atyre me shpirte e trup.
Pa dashur qe te zgjatem me shume, te ju japim hapsire organeve te drejtesise me thene fjalen e fundit ndersa te moshuares, nenes tone me gjithe zemer i kishim bere vende ne shtepine tone.
Zot na fal e na udhezo. 😢🤲”, ka thënë Kastrati./Monitor.mk