FANTASTIKE: Laura Fazliu fiton medaljen e artë në Sarajevë

0
6

Laura Fazliu ka fituar titullin e kampiones evropiane.
Xhudistja kosovare fitoi sonte medaljen e artë në Evropianin U23, ngjarje kjo që u zhvillua në Sarajevë, shkruan GazetaBlic Sport.
Në finalen shumë të fortë dhe interesante, Laura e mposhti gjermanen Annabelle Winzig.