E BUJSHME/ Hakerat nxjerrit në dhënat e kryeministrit EDI RAMA

0
6

Hakerat iranianë që rrëzuan sistemet qeveritare në korrik dhe më vonë në shtator ato të Policisë së Shtetit, kanë publikuar pasditen e kësaj të enjteje të dhënat personale të kryeministrit Edi Rama.

Vijon…