Arta Nitaj shfaqet atraktive dhe me stil në imazhet nga Parisi

0
6

Bukuroshja nga Peja, Arta Nitaj ishte sërish në qendër të vëmendjes me postimet e reja në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo ka udhëtuar drejt Parisit dhe nga atje nuk kanë munguar imazhet atraktive në të cilat shfaqet e veshur me shumë shije. Në fotot e fundit që solli, Arta shihet e veshur e tëra në të zeza, fustan të cilin e përshtati me çizme dhe çantë krahu. Për të kombinuar dukjen ajo vendosi një palë syze dielli, vathë në formë zemre ndërsa shihet me një grim të lehtë në fytyrë.

Ndërsa, krahas postimit të shumta ishin reagimet dhe komentet e admiruesve dhe miqve të saj. Ndryshe, kujtojmë që ky pushimi Nitaj vjen pas eliminimit të saj nga spektakli i vallëzimit “Dance Albania”.