Arta Bajrami me dukje të veçantë për Halloween

0
5

Këngëtarja e njohur shqiptare, Arta Bajrami, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Teksa shpesh i azhurnon fansat mbi përditshmërinë e saj apo aktivitetet muzikore, së fundmi këngëtarja nga Prishtina publikoi disa imazhe ku prezantonte dukjen e saj të Halloweenit.

Ajo e ka festuar të ashtuquajturën ‘festë të shtrigave’ e veshur me një fustan rozë, kombinuar me një kapele të zezë dhe flokë të zeza kombinuar me rozë.

“Arta si Arta”, shkroi këngëtarja e njohur në mbishkrimin e fotografive, duke treguar kështu se për këtë Halloween, ka vendosur të shndërrohet në veten e saj. Teksa shpesh i azhurnon fansat mbi përditshmërinë e saj apo aktivitetet muzikore, së fundmi këngëtarja nga Prishtina publikoi disa imazhe ku prezantonte dukjen e saj të Halloweenit.

Ajo e ka festuar të ashtuquajturën ‘festë të shtrigave’ e veshur me një fustan rozë, kombinuar me një kapele të zezë dhe flokë të zeza kombinuar me rozë.

Arta Bajrami përndryshe shquhet si një prej ikonave të muzikës shqiptare dhe njëherësh e para që ka kultivuar rrymën R&B në Kosovë.