(ФОТО) СЕ’ МУ ПРОСТИЛА – ОНА ШТО ГО ИСТРПЕЛА ПРИНЦЕЗАТА ШАРЛИН, РЕТКО КОЈА ЖЕНА МОЖЕ: Еве како изгледа љубовницата на нејзиниот сопруг, со која има и дете

0
22

Најтажната принцеза сопругот ја изневерил со згодна стјуардеса.
Принцезата Шарлин е сопруга на принцот Алберт Втори од Монако, кој потекнува од кнежевско семејство познато по трагични смртни случаи и прељуби. Со него во брак добила две деца, а токму нејзиниот сопруг е актер на бројни скандали! Најтажната принцеза на Европа, како што многумина ја нарекуваат, неколку пати била измамена од принцот, па дури направил и вонбрачно дете.

Најпознатата љубовница на Алберт е поранешната стјуардеса Никол Кост. Во мај 2005. година, Никол открила дека таткото на нејзиниот син бил арогантниот принц Алберт, кој во тоа време веќе бил во врска со Шарлин. Иако првично ја негирал врската со неа, на крајот судот наредил тест за татковство – кој покажал дека стјуардесата не лаже.