НАЈНОВА ВЕСТ: Пронајден Штерјо Наков

0
19

Бизнисменот Штерјо Наков доцна вечерва бил пронајден од полицијата во селото Орешани, откако неколку часа се водеше за исчезнат, ексклузивно Радио Лидер дознава од извори во МВР.

Како што дознаваме, во нарушена здравствена состојба Наков бил пронајден во Орешани, но сепак бизнисменот е надвор од животна состојба.